vineri, martie 16, 2012

AVEM CEL MAI SLAB LEU din toate timpurile și va ”slăbi” în continuare. VEZI unde ar putea ajunge

AVEM CEL MAI SLAB LEU din toate timpurile și va ”slăbi” în continuare. VEZI unde ar putea ajunge: "Cu voia BNR" am putea vedea chiar un curs peste 4,4 lei/euro zilele viitoare, a spus un dealer pentru Evenimentul Zilei. Potrivit acestuia, BNR a intervenit astăzi în piaţă pentru a limita deprecierea monedei naţionale.

I Like EURES

Protecţia consumatorilor în presă